Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Навчіть мене писати твори!

Для всіх, хто готується складати ЗНО з української мови та літератури, а також для тих, хто прагне навчитися писати логічні структуровані есе, відбудеться тренінг за мотивами воркбуку «Есе: бліц-курс».


Психологічний тренінг для дітей: «Я та інші: налагоджуємо комунікацію»

Для дітей від 6 до 12 років пройде психологічний тренінг із розуміння своїх емоцій, налагодження взаємодії з іншими та встановлення особистих меж.


Надмірна опіка над дитиною – плюси та мінуси

Хвилюєтеся, що значна опіка над дітьми може їм зашкодити, але не знаєте, як перестати надмірно хвилюватися з приводу процесу виховання? Допоможе цей безкоштовний тренінг.


Благодійний сніданок з Юлією Ангел та Оксаною Майоровою

Перший із серії сімейних сніданків, присвячених особливостям виховання дітей. Серед додаткових переваг — смачні страви та заняття для дітей з Монтесорі-викладачем.


Читання книги «Хто росте в саду» англійською мовою

«Хто росте в саду» — книжка із серії пізнавальних книжок про дерева, яку створюють письменниця Катерина Міхаліцина та художниця Оксана Була. Вивчайте англійську разом весело завдяки читанню такої літератури в оригіналі.


Лекція «Усе про дитячі капризи і неслухняність»

Завжди складно зрозуміти, чи можна догоджати примхам і капризам малечі та як правильно реагувати на сльози. Розібратися в цьому питанні допоможе лекція від досвідченого дитячого психолога.


Стратегія вступу: від вибору професії до успішного майбутнього

Ця Всеукраїнська конференція для старшокласників та їхніх батьків розповість про найбільш нагальні питання, які постають під час вступу до ВНЗ та здачі ЗНО.

Поділитися цією статтею