Вихідні — чудовий привід для того, щоб покращити навички викладання. Тож, освітяни, не час розслаблятися, адже ми підготували для вас перелік активностей із підвищення професійної цінності!

СПАУ. Психокорекційна робота з дітьми з гіперактивністю

Синдром порушення активності та уваги (СПАУ) — це не вирок для дитини. Непосидючий бешкетник у класі має всі можливості концентруватися та зосереджуватися, потрібно йому лиш трохи допомогти. Як саме? Розповість досвідчений нейропсихолог.

Подробиці >>>


Успіх у навчанні. Курс для спеціалістів та батьків

Під час цього дводенного курсу ви дізнаєтеся про особливості функціонування мозку дитини та вивчите вправи на задіяння рухових, сенсорних, зорових, слухових, тактильних функцій, а також функції моторного планування й підтримання балансу.

Подробиці >>>


Майстер-клас дитячого психолога Катерини Гольцберг

Психолог вищої категорії, аналітичний психолог, дитячий і сімейний психолог клініки «Добробут», Член «Професійної Асоціації Дитячих Аналітичних Психологів» Катерина Гольцберг розповість про методи і форми навчання дітей з різними видами сприйняття інформації через ігрову діяльність.

Подробиці >>>


Встигнути подати заявку на освітній конкурс і поїхати до США

Посольство США в Україні оголосило конкурс Study of the United States Institute for Secondary Educators. За результатами відбору переможці отримають змогу поїхати до США на 5 тижнів, починаючи з червня 2018 року, та пройти країнознавчий курс щодо особливостей викладання в цій країні.

Подробиці >>>

Насичених та вдалих вам вихідних!
Більше подій читайте на Афіші.

Поділитися цією статтею