Посольство США в Україні оголосило конкурс Study of the United States Institute for Secondary Educators. Про це посольство повідомило на своїй сторінці у Facebook.

За результатами відбору переможці отримають змогу поїхати до США на 5 тижнів, починаючи з червня 2018 року, та пройти країнознавчий курс щодо особливостей викладання в одному з університетів, коледжів чи інших академічних закладів країни.

Курс складатиметься з двох частин: чотири насичені тижні лекцій, панельних обговорень, семінарів, зустрічей з практиками в освітній галузі та культурних заходів; тиждень візитів до навчальних закладів в інших куточках США.

Для подання заявки потрібно бути у віці від 30 до 50 років, мати певний стаж у сфері освіти та планувати долучити американський досвід до викладання в Україні.

Дедлайн подання заявок на поштову адресу KyivAccess@state.gov — 15 грудня.

Залишити відповідь

2 Коментарів “Посольство США оголосило конкурс на освітню поїздку до Америки

  1. Мені дуже ціво дізнатися, як подається освітній матеріал учням і студентам, і які вимоги до викладачів в освітньому процесі в американській системі навчання. Буду дуже вдячна організаторам проекту за можливість побачити, зрозуміти освітні процеси і спрямування в Америці. Дякую!
    З повагою, Олена

  2. Доброго вечора! Маючи двадцятилітній стаж роботи в коледжі, хотілося б побачити методику викладання в коледжах США, ознайомитися з особливостями навчально-виховного процесу. Краще один раз побачити, а ніж тисячу разів почути)))
    Дякую! Без надії сподіваюсь….
    З повагою, Валентина.