Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Нейропсихолог, кінезіолог та тренер програми «Успіх у навчанні» Інна Засоба розповість про методи зняття стресу, розвиток пам’яті й креативного мислення, ігрові заняття. Курс спрямований на розвиток функцій мозочка і базальних гангліїв, які беруть активну участь не тільки в координації рухів, а й в процесах розвитку мови і загальної здатності до навчання.

Мозочок це малий мозок, який займає всього 10% всього мозку, але 50% всіх нейронів знаходиться саме там. Програма стимуляції мозочку «Прорив в навчанні» («Learningbreakthrough»), розроблена доктором Френком Белгау, який присвятив більше 40 років вивченню питань шкільної успішності дітей і способів оптимізації можливостей роботи мозку учнів. Починаючи з 1960 року, NASA підтримувала дослідження впливу вестибулярної системи на зорове сприйняття, читання, ефективність навчання і загальну успішність.

Програма стимуляції мозочка побудована таким чином, що в процесі виконання вправ на підтримання балансу мозок постійно змушений інтегрувати рухові, сенсорні, зорові, слухові, тактильні функції, а також функції моторного планування й підтримання балансу. Таким чином, кількість нейронних зв’язків значно збільшується, а передача інформації з однієї ділянки мозку в інший поліпшується і прискорюється, що дозволяє в підсумку успішніше справлятися із завданнями інтелектуального плану.

Після проходження дводенного навчання кожен із учасників отримає готову 12-тижневу програму роботи.

Реєстрація за посиланням.

Деталі тут.

Деталі

Початок:
16 Грудня, 2017 @ 10:00
Кінець:
17 Грудня, 2017 @ 18:00
Вартість:
грн2000