Як боротися із цькуванням учням та вчителям та чому зростає кількість дитячих самогубств. Зібрали для вас добірку текстів про булінг.

Вуйчич: як боротися з цькуванням

cover_vujicic

У Києві на зустрічі з вчителями та психологами у рамках українського проекту «Безпечна школа» Нік Вуйчич говорив про те, як вчасно помітити насилля, як відчути межу між жорсткими дитячими іграми та знущаннями. А ще припустив, що в нашій країні ладні були накласти на себе руки через цькування 43 тис. дітей. Перед вами — найцікавіші моменти його виступу.


Як вчителю протидіяти цькуванню

cover_teachers_drama

Що робити, якщо колеги цькують вчителя? І як не стати мовчазним співучасником цькування? Поради — від українського психолога Ольги Соломки та британських вчених П. Брічено і М. Торнтон із книги «Плач у шафах: коли вчителів цькують».


За що в наших школах цькують дітей: як діяти вчителям і батькам

cover_bullying2

В Україні провели перше глобальне опитування вчителів на тему шкільної дискримінації. Дослідження громадської організації «Studena», у яких взяли участь понад 1400 вчителів, довели: проблема поширена, адже лише за останні три місяці із цькуванням учнів іншими дітьми стикалися майже 64% опитаних.


Антибулінг-поради від співака Дмитра Шурова

cover_shurov

Pianoбой (Дмитро Шуров) випустив пісню та кліп, покликані привернути увагу до проблеми цькування у школі. На прохання «Освіторії» артист поділився думками про те, як дитині не стати жертвою агресора, що робити, якщо ти вже став жертвою булінгу, і до кого в першу чергу звертатися.


Чому зростає кількість самогубств серед дітей

cover_suicide

Сьогодні в усьому світі дорослих хвилює тема дитячих суїцидів. В Україні таких випадків стало в 30 разів більше за останні 30 років. Статистика інших країн теж невтішна. Тих, кому 6-10 років, не турбують, як підлітків, нещасне кохання чи внутрішні конфлікти. Що ж штовхає на це дітей і як їх врятувати? Зібрали результати досліджень з цього приводу та переклали міжнародні експертні думки.

Поділитися цією статтею
Автор: