То повітряні тривоги, то перебої зі світлом забирають цінні години навчання. Але не варто опускати руки: недарма кажуть: якість проведеного разом часу важливіша за кількість. Зібрали 13 цікавезних дослідів для ваших уроків, навіть коли у школі немає світла. 

Як зробити термос на уроці «Я досліджую світ»

Як пояснити найменшим школярам складне фізичне явище? Таке, наприклад, як теплообмін. Звісно, через цікавий дослід на уроці: зробіть з учнями термос (до слова, дуже актуально нині). Із цією покроковою інструкцією та навчальним відео у вас точно все вийде!


Яйце дракона вдома: 5 майстер-класів з видовищними експериментами для дітей

Як зацікавити школярів наукою? Як перетворити пояснення складних формул і хімічних реакцій на захопливий процес? Дивуйте дітей видовищними експериментами. З отриманням гарячого льоду або веселкової троянди принципи фізичних та хімічних реакцій закарбуються в пам’яті учнів. 


Шкільний Театр Тіней: Як створити урок, що підкорить серця дітей

Покрокова інструкція: як створити справжній Театр Тіней, де всі головні ролі виконують ваші учні. Тема про виникнення та заломлення світла заграє для дітей новими фарбами. А тіньовий портрет класу нагадуватиме їм про вашу єдність. 


5 дослідів із предмета «Я досліджую світ», яким зрадіють діти під час онлайн-навчання

5 видовищних дослідів, які допоможуть дітям зрозуміти основні принципи наукового світу. Капуста для… єдинорога, яйце, що плигає, мов м’ячик, кулька, яка не лускає від вогню… Долучайтеся! Буде просто, цікаво й корисно.


Рецепти слаймів: урок, після якого учні носитимуть вчителя на руках

Хто з дітей не любить кольорові, прозорі або блискучі, тягучі або пухнасті слайми? Слаймоваріння перетворює урок на цілковиту насолоду для учнів. Беріть на озброєння, дорогі вчителі!

Поділитися цією статтею