Завантаження Події
  • Це подія пройшло.
Думаєте, що від 2020-го року вже нічого доброго очікувати не слід, а найкращі речі бувають лише за великі гроші? Ніт! 27-го вересня о 12-00 ми чекаємо вас на наймасовішу інтелектуальну гру онлайн!

 

Безкоштовно та без жодних обмежень ви зможете зіграти у форматі Що?Де?Коли? 25 питань (плюс необхідну кількість для визначення одного переможця) на кмітливість від тричі найкращого автора світу Володимира Островського, послухати виступ гурту «Жадан і Собаки», виграти призи, потрапити в історію та побачити суперсюрпризи, які ми поки тримаємо у таємниці!

 

Вам навіть не треба збирати команду, бо гра буде індивідуальна (але якщо дуже хочете, можете зіграти парою або командою від 3 до 6 осіб). Просто тицяйте на це посилання, реєструйтесь та ближче до гри отримаєте від нас лінк, за яким зможете будь-де з телефону, ноутбуку чи планшета дивитись/слухати гру та писати свої відповіді.

 

Це буде не просто гра, а справжнє інтелектуальне шоу світового рівня, у якому ви будете серед головних дійових осіб!

  

Якщо вам сподобається, ви зможете подякувати нам за гру, переказавши комфортну для вас суму на один з благодійних фондів нижче:
1. Благодійний фонд Сергія Жадана
2. Допомога військовим (Сергій Притула)
3. Таблеточки
4. Благодійний проект Дмитра Комарова #чашкакофе
5. Життєлюб
6. ВБФ Допомоги та Розвитку «HELPGROUP»
7. Допомога тваринам Kyiv Animal Rescue Group
8. Допомога дітям-сиротам Клуб добродіїв

 

Деталі

Дата:
27 Вересня, 2020
Час:
12:00 - 16:00

Організатори

The GAME.ua
Жадан і Собаки

Місце проведення

Online