Завантаження Події
  • Це подія пройшло.
Освіта – це завжди про чари. Ті рецепти зілля, які нам вже давно відомі й які працюють завжди. А також незнані й незвідані заклинання, які ще належить вивчити. І ще такі, які ми можемо створити й винайти самостійно.
Тенденції, які не були передбачені. Тренди, які утворились. Прогнози до змін в освіті. Вчителі майбутнього та їхня роль.
Говоритимемо про це під час регіонального міні EdCamp-у Мелітополь цієї суботи (26 вересня) о 9:30. 
Вступну сесію з назвою “Магія поза Гогвартсом: якою буде освіта завтра?” проведе менеджерка освітніх проєктів ГС «Освіторія» Наталія Каташинська.
Посилання на трансляції будуть доступні всім охочим на сторінці групи навіть без попередньої реєстрації
Запрошуємо на регіональну (не)конференцію для педагогів міні-EdCamp Melitopol 2020 «Освітня магія» в онлайн форматі! «Якщо ти хочеш змін у майбутньому – стань цією зміною в сьогоденні» – саме ці слова Махатми Ганді є основним меседжем (не)конференції.

Що чекає?

Пізнати себе та вміти знаходити спільну мову і співпрацювати з іншими – ці речі роблять людину щасливою. А зміни – рушійна сила розвитку! Будемо надихатися «Освітньою магією», якщо загубилися у вирі повсякденної рутини, вимог та «треба»! Усі ми разом з нашими чарівниками та чарівницями зануримось у середовище, де цінності не декларуються, а практикуються! Усі ми є освітніми магами, що формують розуміння про взаємопов’язаність НУШ і суспільства, що це не взаємовиключні поняття, і треба не конкурувати або критикувати, а співпрацювати, шукаючи спільний ціннісний знаменник! Експертне коло та учасники/ці об’єднають свої зусилля та знання освітньої магії для співтворення філософського каменя мотивації, натхнення та успіху! Також усі ми зможемо поповнити власну скарбницю практичними ефективними інструментами співпраці школи та громади! Кожен та кожна зможуть обмінятися своїми освітніми чарами та знайдуть унікальні магічні рецепти!

Деталі

Дата:
26 Вересня, 2020
Час:
09:00 - 18:00

Місце проведення

Online