Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Шановні, друзі!

Однією з основних якостей щасливої людини сьогодення стає розвинений Емоційний інтелект (EQ), а основою ЕQ – є комунікація. Комунікація з собою та оточуючими, потребами та почуттями своїми та співрозмовника.

Одним з найефективніших методів спілкування – є метод Ненасильницької комунікації (ННК) Маршалла Розенберга. Метод, як все геніальне, простий – всього чотири кроки, але втілити його в наше життя не просто, бо ми – люди, а не комп’ютери, де оновлення програмного забезпечення («перепрошивка») займає хвилини.

Зробити ненасильницьку комунікацію своїм стилем життя Вам допоможуть на тренінгах з розвитку EQ та емпатійного спілкування «МОВА СЕРЦЯ» з Мариною Востровою.

«МОВА СЕРЦЯ» – це авторські розробки Марини, що базуються на методі Ненасильницької комунікації Маршалла Розенберга, арт-терапевтичних практиках, освітній кінезіології та великого досвіду тренерської роботи та психологічного консультування.

 

Курс для практиків з розвитку Емоційного інтелекту (EQ) та Емпатійного спілкування «МОВА СЕРЦЯ»

 

На щотижневих заняттях 2-місячного Курсу для практиків «МОВА СЕРЦЯ» ми поповнюємо свої теоретичні знання і найголовніше – відпрацьовуємо та набуваємо практичних навичок ненасильницької комунікації з собою та іншими.

Основні теми курсу:

– самодопомога в емоційно складних ситуаціях,

– емпатійне слухання,

– чесне самовираження,

– трансформація переконань,

– сприйняття критики та звинувачень,

– вміння сказати «Ні!», зберігаючи відносини.

В групах ми відпрацьовуємо елементи методу ННК* більш глибоко, більш усвідомлено та регулярно, при бажанні, розбираючи особисті ситуації.

 

Є два формати Курсу: OFF- та ON-LINE:

Початок занять:

для OFF-LINE – заплановано на 29 вересня 2020р..

Заняття проходитимуть по вівторках з 18:00 по 21:00.

Адреса: Київ, вул. Лисенка 4А, Розвиваючий простір КВАРТИРА (1хв. від м.Золоті ворота).

 

ON-LINE – 7 жовтня 2020р.

Заняття проходять по середах з 19:00 по 21:30.

Заняття проходять в ZOOM-кабінеті. В FB-групі проходить супровід з домашнім завданням

 

Вартість – 4 000грн. за курс (8 занять).

Освітяням знижка – 20%!

Щоб зареєструватись або дізнатись більше – перейдіть, будь ласка, за посиланням

Будемо раді Вас бачити на наших заходах!

З будь-яких питань телефонуйте, будь ласка: +38 (050) 550 9 550, +38 (097) 096 27 43 (Олександр)

Про тренера.

Марина Вострова – тренер з розвитку емоційного інтелекту, арт-коуч, психотерапевтичний кінезіолог, психологиня, яка вірить у цілющу силу мистецтва та творчу природу людини, авторка та ведуча тренінгових програм із налагодження гармонійних стосунків, сертифікований інструктор-консультант Інституту Регенерації Людини (INSTITÚT REGENERÁCIE CLOVEKA, Словаччина).

За плечима у Марини більше 30 тренінгових днів з міжнародними сертифікованими тренерами з ненасильницької комунікації. Марина має більше 10 років досвіду психологічного консультування та тренінгової роботи, більше 20 років перебуває у щасливому шлюбі та виховує трьох дітей. Психолог освітніх проектів «Інтегральне лідерство в освіті» та «Соціальна інтеграція через розвиток емоційного інтелекту та набуття навичок миротворення у школах на сході України».

* Ненасильницька комунікація (ННК) – метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття та потреби кожної людини та задовольнити їх. Метод заснований у 60-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Б. Розенбергом і користується заслуженою увагою та популярністю в світі, ефективний у близьких і родинних стосунках, відносинах на роботі, у системі охорони здоров’я та соціального забезпечення, у роботі поліції, взаємовідносинах працівників пенітенціарних установ, ув’язнених осіб та військовослужбовців, а також у роботі урядів, шкіл та організацій, які працюють із соціальними змінами.

Деталі

Дата:
29 Вересня, 2020
Час:
18:00 - 21:00

Місце проведення

Київ