Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

MIT організовує вебінар по дистанційному навчанню для вчителів.  Особливий акцент буде на STEM.

Вебінар J-WEL: Поради вчителям щодо досвіду роботи в лабораторіях у Інтернеті.
Один з найскладніших аспектів викладання дистанційно – це перетворення лабораторних дослідів, які раніше учні з учителем виконували особисто в класах, на  досліди, які учні можуть виконати з дому, або взагалі заміна на інший більш обмежений вид навчання.
Під час цього вебінару ви почуєте від досвідчених викладачів та провідних експертів про ефективні стратегії вирішення цього завдання, а також про те, як ці стратегії  реалізувати.  Доповідачі вивчать приклади, пов’язані з фізикою, біологією та машинобудуванням. Вони вивчать широкий спектр стратегій, таких як використання моделювання та відеороликів для створення віртуальної лабораторної роботи, використання дистанційно керованих лабораторій для збору даних та проведення експериментів, а також створення проєктних заходів з попередньо зібраними наборами.
Контекст буде застосований до широкого кола курсів, пов’язаних зі STEM, на рівні середньої школи та університету. Буде достатньо часу для обговорення з доповідачами, тому  вчителі зможуть розказати про власний досвід та поставити запитання!
7 травня 2020 р. 04:00 PM in Kiev

Деталі

Дата:
7 Травня, 2020
Час:
16:00 - 17:00

Організатор

MIT

Місце проведення

Online