Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Близько 200 фільмів у програмі, церемонія відкриття просто неба за участі найвідоміших акторів та режисерів, майстер-класи та щоденні фестивальні вечірки – все це 48-ма «Молодість»!

«Молодість» – один з найбільших кінофорумів Східної Європи за версією Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів (FIAPF).

Головне завдання фестивалю – сприяння розвитку молодого професійного кіно. Конкурсна програма представляє повнометражні фільми дебютантів, а також українські короткометражні стрічки. Головні секції фестивалю – студентські фільми, перші короткометражні (ігрові, анімаційні, документальні) та перші повнометражні стрічки, а також національний конкурс.

Кінофестиваль був започаткований у 1970 році. Спочатку це був дводенний огляд студентських короткометражних фільмів, знятих студентами кінематографічного факультету Київського державного інституту театрального мистецтва. Ще за радянських часів на «Молодості» були показані фільми видатних українських митців (у 1979 році фільм Івана Миколайчука «Вавилон ХХ» отримав головний приз фестивалю).

Кінофестиваль триватиме із 25 травня по 2 червня 2019 року.

 

Деталі

Початок:
25 Травня, 2019 @ 08:00
Кінець:
2 Червня, 2019 @ 17:00
Подія Категорія: