Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Мистецтво розуміти людей — серія практичних семінарів французького філософа, майстра точних запитань Оскара Бреніф’є.

23-29 травня, Київ, Дніпро

Цього року Оскар Бреніф’є приїде у Київ та Дніпро, щоб провести серію практичних майстер-класів для управлінців, коучів та освітян. Тих, для кого особливо важливо вдосконалюватися у мистецтві розуміти людей та ставити запитання.

Оскар Бреніф’є — директор Паризького інституту практичної філософії, майстер простих і влучних, інколи максимально незручних запитань, що підштовхують людей до пошуку важливих відповідей. Він пише для дітей і дорослих книжки, які вчать мислити через запитання. А ще Оскар — консультант з підбору працівників для провідних компаній світу. За 5 хвилин розмови з кандидатом на посаду він може визначити сильні та слабкі риси людини та зробити висновок про її можливу успішність у потенційні ролі.

ПРОГРАМА ЗУСТРІЧЕЙ

КИЇВ 24-25.05

10:00-18:00

Мистецтво мислити та розвивати ідеї

/Дводенна програма для управлінців та топ-менеджерів/

КИЇВ 26.05 — 10:00-18:00

Мистецтво розвивати людей. /Майстер-клас для коучів та фасилітаторів/

КИЇВ 27.05 10:00-14:00

Мистецтво розуміти дітей і спонукати до мислення /Майстер-клас для освітян/

ДНІПРО 28.05 10:00-17:00

Мистецтво ясно мислити /Майстер-клас для управлінців, власників бізнесу/

ПРО ДИТЯЧІ КНИЖКИ ОСКАРА Серія книжок Оскара Бреніф’є «Мистецтво мислити» — провокація до діалогу й пошуку. Книги створені для дітей від 6 років і найкраще працюють у спільному обговоренні з дорослими. Оскар не дає готових відповідей — він спонукає міркувати і шукати їх самотужки. Кожна книжка побудована з коридорів запитань, що підштовхують досліджувати: пізнавати себе, навколишній світ, його принципи, парадокси і різноманітність. Коли дорослі з дітьми починають обговорювати запитання Оскара, вони отримують нагоду краще зрозуміти одне одного та самих себе.

Українською Оскара публікує видавничий тандем «Маміно» та «Дух і Літера». Уже вийшли друком такі книжки серії: «Хто я?», «Що добре, а що погано?», «Що таке почуття?».   А найближчим часом очікуються: «Що таке щастя?», «Що таке свобода?», «Що таке жити разом?»

Деталі

Початок:
23 Травня, 2019 @ 08:00
Кінець:
29 Травня, 2019 @ 17:00
Подія Категорія: