Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Архітектурний освітній фестиваль ARCHIKIDZ! вже втретє відбудеться у Києві

25-26 травня у Києві вже втретє відчинить свої двері архітектурний освітній фестиваль ARCHIKIDZ! Він знову об’єднає під своїм дахом професійних архітекторів, урбаністів та дітей у роботі над різноманітними проектами. Тема цьогорічного фестивалю — «Об’єднані містом». Як зробити своє місто більш комфортним для проживання? Як зберегти культурну спадщину, впроваджуючи при цьому сучасні архітектурні рішення? Про це та багато іншого будемо дізнаватись на фестивалі.

 

Традиційно в рамках фестивалю відбудеться «Велика архітектурна майстерня» — творча архітектурна освітня гра для дітей від 7 до 12 років, під час якої учасники працюють у командах над створенням власного проекту. У ролі вчителів — сучасні українські та закордонні архітектори, які не тільки володіють знаннями, а й вміють налагоджувати діалог з дітьми. Разом вони реалізовують найсміливіші проекти дітей на тему сучасного містобудівництва.

 

Серед запрошених викладачів у цьому році виступлять:

– Крістіан Кесада ван Берестейн — нідерландський архітектор з більш ніж 20-річним стажем, голова архітектурного бюро QB Studio, викладач та учасник міжнародного руху Archikidz з 2009 року.

– Зузана Табачкова — архітектор, урбаніст, викладач і дослідник у Технічному університеті Берліна, засновник освітнього проекту SAK (Кошице, Словакія).

– Ігор Уваров – французький митець. У 20 років Ігор Уваров зробив свої перші дизайн фотосесії для таких журналів, як Vogue або Elle, та таких брендів, як Hermes або L’Oreal. У віці 25 років він закінчив Академію Мистецтв у Парижі, і з того часу з легкістю маневрує між декоруванням та художньою творчістю.

Окрім них, вже підтвердили свою участь багато відомих українських архітекторів, а також сучасні школи зі STEM-освітою, що спеціалізуються на творчому розвитку дитини через гру та використовують у навчанні такі цікаві для дітей продукти, як Minecraft та LEGO.

 

«Ми прагнемо надихати маленьких творців та винахідників на зміни навколишнього світу, адже вони здатні на це. Ми розвиваємо творчий потенціал дітей, а допомагає нам у цьому архітектурна гра — універсальний інструмент для розвитку креативного мислення та творчих навичок», — зазначає директор та продюсер фестивалю Archikidz! в Україні Ольга Глініна.

 

З 2018 року фестиваль ARCHIKIDZ! увійшов до програми позашкільної освіти Малої академії наук України і став першим спеціалізованим фестивалем для дітей в Україні, який об’єднує сучасних містобудівників, архітекторів, урбаністів та дітей на одному майданчику. У цьому році ARCHIKIDZ! став ще масштабнішим і на гостей фестивалю чекає ще цікавіша програма, у якій майстер-класи, лекції, перформанси, конкурси, розіграші, та навіть ярмарка! То ж нудьгувати не буде ніхто. Дізнатись історію фестивалю, подивитись повну програму та зареєструватись на нього  можна на нашому сайті — archikidz.org.ua

 

Місце проведення фестивалю – пров. Лаврський, 7. Вхід на фестиваль вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Деталі

Початок:
25 Травня, 2019 @ 10:00
Кінець:
26 Травня, 2019 @ 17:00
Подія Категорія: