Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Фестиваль ідей – відкритий форум для лідерів, місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, де уможливлюється обмін ідеями щодо гідного та щасливого життя людини у світі, що стрімко розвивається. Понад 50 спікерів, більш ніж 100 окремих сесій різних форматів і тематичних напрямів – від лекцій і презентацій до дискусій і бесід віч-на-віч – створюють унікальну атмосферу інтелектуального пошуку.

Місія фестивалю полягає в об’єднанні зусиль мислителів та лідерів суспільної думки, лідерів бізнесу, територіальних громад, мистецьких об’єднань, благодійних організацій та інших спільнот задля обміну ідеями та пошуку шляхів перетворення найкращих з них у практичну діяльність.

Ідеї тісно пов’язані з практичною діяльністю людини. Ідея лежить в основі практики, надихає та спрямовує її, а також, збагачується та ускладнюється в результаті практичної діяльності. Ідея, що формується, потребує діалогу — відвертого спілкування, що базується на взаємній довірі та симпатії, а також на спільному прагненні до кращого життя. Фестиваль Ідей, власне, і пропонує таку можливість.

Організатори Фестивалю Ідей — Impact Hub Odessa та Aspen Інститут Київ.


Серед тем фестивалю обговорюватимуться питання освіти:

Базові засади освіти майбутнього. Цінності. Компетенції. Навички. Майбутнє університетів та шкіл.  Ринок освітніх послуг. Нові формати в навчанні. Нові технології в освіті. Роль вчителя, сім’ї, громади в освіті. Реформа системи освіти в Україні.

До участі у Фестивалі Ідей запрошуються всі, хто працює в інноваційних проектах, бізнесі та державних структурах і прагне в своїй діяльності розвивати Україну, створюючи країну, в якій добре жити.

Реєстрація учасників — безкоштовна. Взяти участь зможуть всі, хто зареєструється до початку фестивалю за посиланням.


Деталі

Початок:
24 Серпня, 2018
Кінець:
26 Серпня, 2018

Місце проведення

Одеса