Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Міський дизайн як дисципліна не має теоретичної основи. У своїй книзі «The Largest Art» Брент Райан пропонує фундаментальну теорію міського дизайну — ширшого за архітектуру, визначаючи його як найбільше з будівельних мистецтв, що має свої характерні риси.
Головною особливістю містопланування, за Райаном, є плюралізм, який визначається множинним масштабом (починаючи від алеї до регіону); множинним часом (тісно перекликається як з минулим, так і з сьогоденням); множинним майном (передбачає багато власників); множинними агентами (багато акторів) і множинними формами.

Брент Д. Райан — керівник групи міського проектування та розвитку, доцент кафедри містобудування та громадської політики Департаменту Містобудування та Планування Массачусетського технологічного інституту. Його дослідження зосереджені на естетиці та політиці сучасного міського дизайну, особливо стосовно поточних та актуальних питань, таких як деіндустріалізація та зміна клімату. Перша книга професора Райана Design After Decline: How America rebuilds shrinking cities була вибрана як одна з десяти кращих книг міського планування 2012 року, а його друга книга The Largest Art: A measured manifesto for plural urbanism" була опублікована в 2017 році. Професор Райан проводить дослідження та практику в області міського дизайну у всьому світі, включаючи Україну, Росію, Китай, Японію та США. Дослідницькі проекти включаючи вивчення промислової належності Києва; дослідження генерального планування в скорочувальних містах; і п`ятирічне дослідження стабільності в Сибірських містах.


Вхід вільний за реєстрацією.


*Лекція відбудеться в рамках незалежної студії «Постпромисловий Київ. Трансформації в Україні», що організована в рамках співпраці Массачусетського технологічного інституту та компанії SAGA Development у партнерстві з Urban Curators.

Контактна особа – Анастасія Журавель  
063 253 81 12

Мова заходу: англійська

Деталі

Дата:
23 Серпня, 2018
Час:
19:00 - 20:00

Місце проведення

Галерея Дукат
вул. Рейтарська, 8Б
Київ,
+ Карта Google