Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Що таке «універсальний дизайн»?
Універсальний дизайн – це дизайн всіх речей, в центрі уваги якого знаходиться людина і який враховує потреби та можливості різних людей, це інноваційний підхід до дизайну простору, приміщень, предметів, інформації, послуг та політики який дозволяє скористатись ними якнайширшому колу людей.

Універсальний дизайн (УД) тому і універсальний, що стосується всіх і його принципи можуть бути інтегрованими майже в усі сфери нашого життя, створюючи комфортний світ для всіх. Розуміння концепції УД молодим поколінням та практичне його застосування – наша можливість будувати суспільство рівних можливостей, доступне і для маломобільних людей, у тому числі малих дітей та їх супроводжуючих, людей з інвалідністю, поважного віку, вагітних жінок, тих, які хворіють, мають тимчасові травми, нестандартні розміри тіла та інших.


Для кого Школа?
Для амбітних викладачів/ викладачок ВНЗ України, які зацікавлені в інноваційних підходах та прагнуть розвивати особистий бренд, створюючи авторські курси. Спеціальність викладачів може бути будь-якою, зокрема комунікації, архітектура, дизайн, медицина, соціальна робота, педагогіка, політологія, менеджмент, культура, інформаційні технології, соціологія тощо.


Чим це може мене зацікавити?
Під час та за результатами Школи учасники/ учасниці
– Зрозуміють чому філософія УД набуває актуальності в сучасному світі та є рушійною силою в бізнесі.
– Дізнаються що таке УД, які його принципи, де та як вони застосовуються.
– Навчаться використовувати різні підходи для розробки послуг, політики, простору, приміщень, предметів та інформації за принципами УД у власних сферах компетенції.
– Знайдуть однодумців, надихнуться прикладами з інших галузей та мультидисциплінарною роботою.
– Гарантовано почнуть дивитися на навколишній світ по-іншому!


Очікується, що за результатами навчання викладачі/ викладачки підготують авторські курси щодо застосування універсального дизайну в своїй професійній сфері, які надалі зможуть інтегрувати в начальну програму свого ВНЗ.

Всі учасники, які надішлють розроблену навчальну програму курсу отримають сертифікати про успішне проходження тренінгового курсу.

Авторам/кам 7-ми найкращих програм організатори нададуть, у разі потреби, змістовний зворотній зв’язок експертів для вдосконалення програми. Самі доопрацьовані програми будуть оприлюднені та рекомендовані організаторами для поширення у ВНЗ України.

Три найкращі програми, які відповідатимуть встановленим організаторами вимогам, отримають фінансові винагороди: 1 місце – 10 000 грн, 2 місце – 8 000 грн, 3 місце – 6 000 грн


Бажаючим взяти участь слід заповнити реєстраційну форму за посиланням до 5 серпня 2018. Кількість місць обмежена.


Учасникам необхідно:
– Бути готовими до розроблення авторських курсів з тематики універсального дизайну у свої сфері.
– Бути присутніми та брати активну участь під час тренінгу повні 2 дні.
– Самостійно забезпечити транспортні витрати до місця проведення тренінгу.

Організатори забезпечують:
– Безкоштовне навчання, тренінгові матеріали, каву/чай під час малих перерв, обіди та проживання в Києві (1 доба) під час тренінгу для мешканців інших міст.
– Висвітлення у соціальних мережах та ЗМІ проведення Школи зі згадуванням авторів-переможців конкурсу та ВУЗів, які вони представляють.

Школа універсального дизайну для викладачів ВНЗ реалізовується в рамках Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні», що впроваджується Програмою розвитку ООН у співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та Міжнародною організацією праці (МОП) за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю.


Місце проведення (у м. Київ) буде повідомлено зареєстрованим та відібраним учасникам

Деталі

Початок:
28 Серпня, 2018 @ 09:00
Кінець:
29 Серпня, 2018 @ 18:00