Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Подорожі за горизонт — документальне кіно по середах про світ за горизонтом наших уявлень про нього. Спільно із фестивалем Docudays UA.

Літо – час подорожей і відкриттів. To travel is to live – говорять постери туристичних агентств. У сучасному суспільстві популярна ідея, що занурення у нові культурні контексти є вагомою частиною розвитку людини, маркером широти її поглядів і соціального успіху. Проте чи кожна подорож здатна розширити горизонти нашої картини світу і поглибити уявлення про себе? Як навчитися бачити унікальність інших між власними очікуваннями і проекціями? І чи обов’язково для цього пересуватися у просторі?

«Подорожі за горизонт» – спільний проект Мистецького арсеналу і фестивалю Docudays UA.6 показів під відкритим небом про світ за горизонтом наших уявлень про нього.

14 серпня, 21:00  — «Голоси моря», реж. Кім Гопкінс (Велика Британія, 2018)

Повна програма подій

Вхід за квитком до Мистецького арсеналу

Понад 50 подій на вуличній сцені у дворі Мистецького арсеналу відбудеться протягом червня-вересня 2019 року. Наші «Плани на літо» створюють ілюзію подорожі у нові контексти реальності за допомогою музики, поезії і кіно. Цим ми прагнемо вплинути на якість щоденного життя у місті. Для тих, хто залишається на літо у великому місті, це нагадування про можливість живого спілкування поза офісом та соціальними мережами – разом з друзями, з літературою, кіно та хорошою музикою у фантастичному місці.

Кураторка програми — Анна Хвиль.

Деталі

Дата:
14 Серпня, 2019
Час:
21:00 - 23:00

Місце проведення

Мистецький арсенал
вул. Лаврська, 12
Київ,
+ Карта Google