Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

12 серпня в Україні стартував безкоштовний онлайн-курс “Арт-Маркетинг. Як просувати власний культурний продукт”. Провідні спеціалісти зі сфери маркетингу та культурного менеджменту діляться знаннями, досвідом, цікавими прикладами та трендами, що допоможуть художникам, музикантам, письменника зробити свої твори та проекти ще більш впізнаваними. 

“Минулого року ми отримали шалений конкурс – 46 людей на місце. Це дало нам змогу зрозуміти, що попит митців на знання по просуванню своїх проектів набагато вищий, ніж ми очікували. Отже, ми вирішили перейти в онлайн.  Цього року ми продовжуємо спільний з Українським культурним фондом проект по навчанню митців просуванню власних культурних проектів. Після попереднього досвіду, нам дуже хотілося зробити його доступним для кожного митця на всій території України.

 

Тому – ми йдемо в онлайн! Відтепер у кожного культурного діяча буде можливість пройти 5-тижневе навчання в будь-якому куточку України, виконати практичні завдання по власному проекту та отримати сертифікацію. А головне – тепер кожен з них зможе використовувати передові здобутки світового арт-маркетингу, щоб голос їх проектів зазвучав на повну.», – розповіла авторка ідеї, організатор та одна зі спікерів курсу Ольга Малиш.

Під час онлайн-курсу учасники зможуть навчитися ефективно презентувати власний проект перед потенційними партнерами, інвесторами, журналістами та громадськістю; створювати бренд культурного проекту; планувати базову стратегію просування культурного продукту; ефективно будувати взаємодію зі ЗМІ, успішно брати участь у прес-заходах, давати інтерв’ю, коментарі та відвідувати гостьові ефіри; повноцінно використовувати соціальні мережі для просування власного культурного продукту. 

І автори, і ЗМІ – союзники, яких об’єднує пов’язана з подією, із книжкою, музичним треком чи фільмом цікава інформація. Перші цю інформацію створюють і прагнуть поширити, другі – полюють на неї, щоб повідомити своїм читачам. Завадити цій гармонії може лиш те, що потенційно цікаву інформацію невірно подають.

 

Відтак представники медіа вважають, що на них чекає щось нудне й не варте уваги. Щоб зацікавити ЗМІ, автори мають самі мислити, як ЗМІ, відчуваючи їхні потреби. На цьому я і звертатиму увагу в даному курсі”, – поділився журналіст, спікер курсу Антон Семиженко.

Перед початком навчання учасникам пропонується пройти тест та оцінити свої початкові знання зі сфери маркетингу та sмм. Отримавши перше оцінювання,  буде відкритий доступ до 5-ти модулів, в кожному з яких – безкоштовні відео-лекції від наших спеціалістів. 

Організатори спільно зі спікерами курсу серед зареєстрованих відберуть 60 найцікавіших культурних проектів для безпосередньої участі у практикумі оффлайн у 3х містах України: Києві, Львові та Харкові.

До його участі запрошуються автори культурних проектів, що потребують просування. Участь безкоштовна за умови обов’язкової реєстрації за посиланням.

Онлайн-курс «Арт-Маркетинг. Як просувати власний культурний продукт» відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду.

Спільно зі спікерами проекту серед зареєстрованих будуть відібрані 60 учасників до безпосередньої участі у практикумі офф-лайн у 3х містах України: Києві, Львові та Харкові.

Дати проведення лекцій:
7 вересня – Київ
14 вересня – Харків
21 вересня – Львів

Реєстрація обов’язкова.

Початок онлайн-курсу – 12 серпня.

Тренінг відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду на базі ресурсу MMR.UA

Деталі

Початок:
12 Серпня, 2019 @ 12:00
Кінець:
26 Серпня, 2019 @ 12:00

Місце проведення

MMR.ua

Організатори

Friends of Brands
Український культурний фонд
MMR – Marketing Media Review