Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Учасники The 5th International Forum «NewEdu-2020: Tech Future in Focus» — викладачі закладів освіти різних рівнів, батьки, тренери неформальної освіти з різних міст та областей нашої держави.

Спікерами форуму стануть відомі експерти й діячі освіти з України та з-за кордону (Фінляндії, Данії, Литви, США, Ізраїлю, Естонії, Швейцарії, та ін).

Мета заходу — створення простору нового мислення серед освітянської спільноти на засадах глобальних викликів суспільства, сучасних принципів осмислення майбутнього і місцевих технологічних трендів.

Протягом двох днів форуму учасники події зможуть ознайомитися з провідними ідеями й тенденціями в світовій освітній сфері, а також дізнатися від наших закордонних спікерів, як COVID-19 вплинув на освіту в різних країнах.

На різноманітних івентах відвідувачі отримають відповіді на питання щодо впровадження сучасних технологій у навчання та розвитку м’яких навичок; «прокачають» власні скіли з тренером від компанії Google та дізнаються про рецепти успішного життя та ефективної роботи від експертів.

Міжнародний форум включатиме: дискусійні панелі, тематичні круглі столи, нетворкінг, презентації від партнерів, онлайн-виставку компаній-партнерів.

Програма форуму — за посиланням.

Участь безплатна, потрібна реєстрація.

Деталі

Початок:
10 Грудня, 2020
Кінець:
11 Грудня, 2020
Подія Категорія:

Організатор

Kharkiv IT Cluster

Місце проведення

Online