Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

5 грудня напередодні вручення Нобелівської премії — Nobilitet 2020 – відбудеться препаті нобелівської церемонії.

Захід буде проходити у камерному форматі, з дотриманням всіх вимог у UNIT.city (Київ, Дорогожицька, 3)

Спікери та теми цьогорічного заходу:

МЕДИЦИНА та ФІЗІОЛОГІЯ — ОЛЕНА ЛІВІНСЬКА, кандидатка біологічних наук, мікробіологиня, засновниця інформаційної платформи «Мікроб і Я». Розкаже, чим вірус гепатиту C відрізняється від А та В і за що його називають «лагідним убивцею». Чому для України боротьба з гепатитом C вкрай важлива та чи скоро людство забуде про цю хворобу.

ХІМІЯ — ОЛЕКСАНДР КОЛЯДА, генетик, вчений, біогеронтолог, входить до світового рейтингу «Топ-100 лідерів довголіття». Розкаже, чи справді ми зможемо створювати «дизайнерських дітей» і виправляти генетичні помилки, як редагувати ДНК та чи допоможуть генетичні ножиці змінити організм людини.

ЕКОНОМІКА — ТИМОФІЙ МИЛОВАНОВ, почесний президент Київської школи економіки, доцент Пітсбургського університету, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у 2019—2020 рр. Розкаже про теорію аукціонів, про «прокляття переможця» та про те, як і чому аукціони ввійшли в наше повсякденне життя.

ЗАХИСТ МИРУ — ОЛЬГА ТРОФІМЦЕВА, докторка аграрних наук, т. в. о. міністра аграрної політики та продовольства України, бізнесвумен. Розповість як Світова продовольча програма бореться з голодом у світі та зокрема на Донбасі.

ФІЗИКА — МИРОСЛАВ КАШЕБА, фізик, популяризатор науки. Розповість про чорні діри, а саме про те, як вони своїм існуванням підтверджують теорію відносності, чому нас так вабить космос і що за супермасивний об’єкт знайшовся в центрі нашого Всесвіту.

ЛІТЕРАТУРА — БОГДАНА РОМАНЦОВА, літературна критикиня, редакторка видавництва «Темпора». Розповість, із якої причини цього року Нобелівку дали за поезію, як її (сучасну поезію) розуміти та чому не варто соромитися, якщо ви не чули про цьогорічну лауреатку.

Детальна інформація за посиланням. Там можна купити квитки на офлайн подію або онлайн перегляд.

Деталі

Дата:
5 Грудня, 2020
Подія Категорія:

Організатор

NOBILITET
Веб-сайт:
https://nobilitet.com/

Місце проведення

UNIT.City
Дорогожицька, 3
Київ, Ukraine
+ Карта Google