Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

18 аніматронних гігантських динозаврів покажуть у столичному ВДНГ.

11 грудня інтерактивно-освітня виставка «Динозаври морських глибин» відкриється в першому павільйоні ВДНГ. Наукова експозиція «Динозаври морських глибин» — це величезні копії 18 видів стародавніх монстрів, серед яких двотонний крокодил та 13-метрова акула. Завдяки новітній технології — аніматроніці, методу імітації рухів живих істот, — представлені експонати можуть відтворювати навіть дихання свої предків.

Захід буде видовищним та корисним як для людей, що професійно цікавляться наукою, так і для любителів чогось нового. Але особливо — для дітей. Завдяки інтерактивним зонам та роботі аніматорів-екскурсоводів наймолодші відвідувачі зможуть, граючись, дізнатися все про своїх улюблених динозаврів. А також отримати відповіді на найцікавіші запитання. Хто такий ктулху? Чи правда, що за десять років доросла акула може «виростити» до 24 тисяч зубів? Організатори запевняють: професійні екскурсоводи знають усе про загадковий підводний світ. Ще більше фактів про стародавніх морських істот можна буде знайти на спеціальних інформаційних панелях.

«Динозаври морських глибин» — це міжнародна виставка, яку вперше до України привезла компанія H2D Exhibitions. Організатори обіцяють, що, окрім знайомства з велетенськими експонатами, які вражають своєю реалістичністю, відвідувачі потраплятимуть на справжній підводний корабель із безліччю інтерактивних пригод. Дорослі та дітлахи зможуть відчути себе палеонтологами та вирушити на захопливі розкопки, подивитися на 15-метровий вулкан або навіть переглянути кіно. 

БЕЗПЕЧНЕ ДОЗВІЛЛЯ: безпека та здоров’я відвідувачів — головний пріоритет організаторів. Експозиція проходитиме з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ. Для гарантованого комфорту гостей було введено продаж квитків на сайті dino.net.ua за часовими слотами. Це допомагає уникнути одночасного скупчення великої кількості людей на виставці.

Де: ВДНГ, 1 павільйон

Коли: 11 грудня 2020 — 14 березня 2021

Квитки: dino.net.ua

Подія у Facebook.

Деталі

Початок:
11 Грудня, 2020 @ 08:00
Кінець:
14 Березня, 2021 @ 17:00
Подія Категорія:

Організатор

H2D Exhibitions

Місце проведення

ВДНГ
проспект Академіка Глушкова, 1
Ки,
+ Карта Google
Веб-сайт:
https://www.expocenter.com.ua/