Місяць натхнення — онлайн-марафон підтримки вчителів
Наталія Каташинська, координаторка тренінгового центру «Освіторії», та Наталя Гладких, фіналістка Global Teacher Prize Ukraine 2017 і одна з найкращих учителів світу, запустили Місяць натхнення. Це ненавчальний онлайн-марафон із цікавими і творчими завданнями для вчителів.
Раз на два дні учасникам надходитимуть завдання для мотивації, натхнення, мрій та релаксу, кожне з яких не займатиме багато часу, але дасть багато ресурсів та сил. Завдання викладатимуться окремими постами, під якими в коментарях можна знайомитися, спілкуватися, обмінюватися своїми інсайтами та відкриттями, техніками заспокоєння та стабілізації.
Якщо ви пропустили вебінар Наталі Гладких про дистанційне навчання дітей з особливими освітніми потребами — є його запис на YouTube-каналі «Освіторії». Якщо ви не реєструвалися, а бажаєте отримати тестування й сертифікат після трансляції — заповніть анкету:
Отримати сертифікатЗа всіма подіями «Освіторії» стежте також на нашій сторінці.
Курси від Нью-Йоркського музею мистецтва
Музей модерного мистецтва в Нью-Йорку виклав 5 безкоштовних курсів на платформі Coursera:
Курс What is contemporary art? Досліджує 70 робіт, створених з 1980-х і до наших днів. У центрі уваги — твори, створені штучним інтелектом, відеоігри та 3D-друк.
Курс Modern art and ideas. Розповідає про процес творення, розуміння джерел натхнення художників і їхню реакцію на соціокультурні проблеми.
Курс In the studio: postwar abstract painting. Розповість про життя і роботи семи художників нью-йоркської школи, у тому числі Марка Ротко, Джексона Поллока і Агнес Мартін.
Курс Fashion as design. Експерти, історики та дизайнери пояснюють суть 70 речей і аксесуарів.
Курс Seeing through photography. Досліджує мистецтво фотографії та аналізує обрані знімки за останні 180 років, щоб пояснити різницю між спогляданням на зображення і його розумінням.
Безкоштовне онлайн-навчання англійської за фільмами
За 15 днів можна вивчити 30 фраз, які використовують у сучасних фільмах!
Проєкт Masterpiece, що розробляє безкоштовні можливості вивчення англійської за фільмами, запускає черговий проєкт у вільному доступі для навчання у месенджері — Phrase30.
Це щоденні короткі відео з корисними розмовними фразами та перекладом для вивчення розмовної англійської мови. Усі фрази взяті з трейлерів фільмів 2020 року!
Це може допомогти студентам, що вивчають англійську, під час карантину тримати себе в тонусі та з користю проводити дві хвилини на день. Участь є абсолютно безкоштовною. Деталі — тут. Приєднатися можна за посиланням.
Заходи від Української академії лідерства
Це тритижнева серія онлайн-лекцій, що допоможуть «прокачати» свої лідерські якості в кризових умовах, що постійно змінюються.
Запрошують до участі студентів, випускників, абітурієнтів академії та всіх зацікавлених у розвитку власного лідерського потенціалу.
Поговорять про: емоційний, фізичний та інтелектуальний розвиток, цілепокладання, лідерство в історії, ефективні комунікації, саморозвиток під час подорожей.
Також УАЛ Київ організовує цікаві онлайн-заходи для молоді:
- EduRun ONline (09.05 \ 16.05 \ 23.05 \ 30.05) Щосуботи о 8:00 запрошують на спортивну пробіжку з цікавим інтелектуальним наповненням.
- Ранковий спорт (07.05 \ 14.05 \ 21.05 \ 28.05) Щочетверга запрошують до спільної руханки на 8:00, яка відбувається в прямому ефірі в Instagram.
- Вебінар «Агресія, або чому нас дратують люди» (13.05 о 17:30) На цьому вебінарі студентка з Луцька Даринка Сасюк розповість вам, що таке агресія та звідки вона, та чому все ж таки нас бісять люди?
- Хеврута по книзі «На Західному фронті без змін» (19.05 о 17:30) Хеврута — це спільне обговорення та аналіз невеликих текстів задля пошуку сенсів та вивченню нового.
- Вебінар «Мистецтво публічних виступів» (21.05 о 17:30) Як готуватися до виступу? Як правильно поводитися під час нього? Як подолати внутрішні страхи?
Всеукраїнський конкурс для вчителів Teacher Innovation cup
В Україні стартувало подання заявок на всеукраїнський конкурс Teacher Innovation cup, який створений для підтримки вчителів-інноваторів, які кожного дня змінюють освіту. Це шанс для кожного отримати визнання та фінансову підтримку.
Що необхідно для участі. До 16 червня пройти реєстрацію на сайті конкурсу та відправити кейс, який детально описує діяльність вчителя та його інноваційні методи в навчанні дітей.
Хто можете подати свої кейси. Будь-який вчитель, який застосовує інноваційні освітні практики, створює інноваційні підходи до проведення своїх занять, використовує сучасні технології, змінює систему освіти у своїй школі.
Призовий фонд — 150 000 грн, переможці отримують грошові подарунки та сертифікати на навчання, а також подарунки від партнерів. Оголошення переможців відбудеться 20 липня в Києві.
Чемпіонат запроваджений Комп’ютерною Академією ШАГ для підтримки вчителів зі всієї України, а також для надання їм можливості обмінюватися ідеями, знаходити однодумців та змінювати світ разом. Детальна інформація та подання заявок —за посиланням.
Школа Супергероїв Online
Створили Telegram-канал Школа Супергероїв Online, де щоденно оновлюють актуальні навчальні матеріали для дітей від дошкільнят до випускників. Підготовленим контентом можуть користуватись усі охочі супергерої незалежно від перебування вдома чи в лікарні.
Також стартував онлайн-курс для вчителів, які хочуть викладати в лікарнях
Tech talks для дітей
Безкоштовні Tech talks для дітей, молоді та їхніх батьків від професорів і дослідників з університетів Harvard, MIT, Yale та провідних ІТ компаній.
Можна навчитися кодувати, зустрітися з провідними фахівцями з аерокосмічної галузі, штучного інтелекту, охорони здоров’я та техніки, креативних технологій та дизайну і це не все!
Перше заняття в цю суботу о 18:00 по Києву – тема: Квантові обчислення! Деталі тут.