Ігри на розвиток взаємоповаги та соціального інтелекту в дітей початкової, середньої та старшої  школи.

Три гри на розвиток взаємоповаги у дітей у початковій школі

Як навчити дітей зауважувати сильні сторони однокласників, створити атмосферу в класі, де кожен почувається рівноцінною частиною команди, а не конкурує з іншими? Пропоновані ігри змалку навчають просоціальної поведінки. Формат завдань дає змогу залучити всіх дітей, особливо — сором’язливих, яким більше до душі виконувати завдання самостійно, проте — на користь всього класу.


Три гри на розвиток взаємоповаги у дітей в середній школі

Як навчити дітей представляти себе та інших, а також бути залученими до колективу і зауважувати, що разом вони здатні зробити більше, ніж поодинці? Через ігри можна швидко та в нестандартній формі розвивати просоціальні навички в школярів. Пропонуємо вам три гри, які варто використовувати на уроках.


Три гри на розвиток соціального інтелекту в старшокласників

Клас — як маленьке суспільство, де кожна дитина шукає своє місце. У старшокласників командні ролі зазвичай вже розподілені, але не завжди вони влаштовують підлітків. Інше питання, яке непокоїть більшість тінейджерів: як вони зможуть вписатися у нові товариства у вишах, коледжах, трудових колективах. Тож як підштовхнути учнів до обговорення та наочно продемонструвати, що навіть якщо ми різні, то можемо віднайти те, що згуртовує? Три гри для старшої школи стануть у пригоді.

Поділитися цією статтею
Автор: