У Польщі опублікували для використання програму викладання української мови як другої іноземної для 7–8-х класів закладів середньої освіти. Про це повідомило посольство України в Польщі.
Про програму викладання української
Автором програми є доцент Інституту Славістики Польської академії науки Павло Левчук. Меценатом цього проєкту виступив Артур Баглюк, український бізнесмен та директор Представництва Польсько-Української економічної палати в Кракові. Програму видали за сприяння Посольства України в Республіці Польща.
Як зробити, щоб дитина в Польщі вивчала українську
У межах чинного польського законодавства школи можуть запроваджувати викладання української мови за таких умов:
• за ініціативи батьків, які можуть написати відповідне звернення до адміністрації польської школи (у разі виникнення труднощів — Посольство України в Республіці Польща радить інформувати їх);
• якщо є кадрова спроможність, тобто вчитель української мови, якого можна працевлаштувати, а також сформована група учнів;
• за погодженням із директором школи та за згодою керівного органу.
Програму можна використовувати безкоштовно. Вона — за посиланням.
Джерело: Facebook Посольства України в Республіці Польща.
Поділитися цією статтею
Автор: Кричковська Галина