У 2026 році МОН активно залучатиме вчителів до нової системи підвищення кваліфікації. Освітяни самостійно обиратимуть як спосіб підвищення кваліфікації (тренінги, курси, супервізія, здобуття наукового ступеня) і провайдерів (у кого проходити навчання), так і формат навчання (онлайн чи офлайн). Очікується, що на початку 2026 року в тестовому режимі запрацює платформа «Вектор» ...
