Організація HBCE оголосила про проведення конкурсу грантів на отримання від 500 до 5 тис. євро на реалізацію освітніх і культурних проектів. Кошти будуть надані 10 переможцям, яких оберуть серед тих, хто до 30 листопада встигне подати заявку на участь та план бюджетних розрахунків.

Обов’язковою умовою є реалізація проекту в Україні та покриття грантом не більше ніж 70% від необхідної для його виконання фінансової складової. Пріоритет надаватиметься тим учасникам, які пропонуватимуть дослідження, пов’язані з критичним мисленням, інклюзивністю, інтерактивністю та міжнародною співпрацею. Сама робота над проектом має бути запланована на період січень—лютий 2018 року. Результати оголосять наприкінці грудня.

HBCE — організація, що опікується проблемами стійкого розвитку культури й освіти в Україні. Її засновником є фахівець з історії України й меценат науки Гаральд Біндер.

 

 

Залишити відповідь

4 Коментарів “З’явилася можливість виграти 5 тис. євро на освітній проект

  1. Доброго дня. Дуже зацікавив Ваш проект. Однак, виникає питання, чи можна оформити бюджетну форму на українській мові і в гривнях, а не в євро? Дякую

  2. Доброго дня. Хотіли б дізнатись, форма реєстрації та кошторис обов’язково англійською мовою подавати чи можна на українській мові і в гривнях, а не в євро? Дякую!