У МОН розповіли, як відбуватиметься вступ на магістратуру для спеціальностей, що здають ЗНО.

Зокрема, вступники до магістратури «Права» та «Міжнародного права» складатимуть:

•єдиний вступний іспит з іноземної мови – англійської, або німецької, або французької, або іспанської. Тести міститимуть частини «Читання» та «Використання мови».

•єдине фахове вступне випробування з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей. Блок Право містить тест з 8 дисциплін (конституційне, адміністративне, цивільне, цивільне процесуальне, кримінальне, кримінальне процесуальне право України, міжнародне публічне право та міжнародний захист прав людини). Другий блок включає тестування таких компетентностей: аналітичне мислення, критичне мислення, логічне мислення.

Вступники до магістратури за спеціальностями галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування» та 29 «Міжнародні відносини» складатимуть лише єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Реєстрація учасників почнеться 14 травня і триватиме до 18-ї год. 5 червня. Іспит з іноземної мови відбудеться 11 липня, а з права та правничих компетентностей – 13 липня.

Приймальні комісії здійснюють за допомогою спеціального сервісу, розробленого Українським центром, реєстрацію вступників для складання вступних випробувань

Для участі у тестуванні вступник має пред’явити: екзаменаційний листок (формується і видається приймальною комісією); документ, що посвідчує особу; запрошення-перепустку.

Зразок екзаменаційного листа можна переглянути тут. Детальніше з порядком проведення вступних випробувань можна ознайомитися за посиланням.

a186c4db-24ee-4dd3-bb8f-2c2661c0f0e4
b5850bb4-2efb-4027-b8ef-dce97fbf250d

Поділитися цією статтею