Міносвіти, Британська Рада та Кембридж запустили оновлену онлайн-платформу для підвищення кваліфікації вчителів англійської мови в початкових класах  Ukrainian English Language Teacher Learning Platform.

«Ми вдячні нашим партнерам — Британській Раді, Cambridge University Press та Cambridge Assessment English  за систематичну підтримку професійного розвитку вчителів англійської мови. З моменту створення платформи у 2018 році нею вже скористалися понад 20 000 вчителів  це яскравий показник інтересу до платформи і необхідності в ній»,  зазначила т.в.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Платформа містить навчальний курс та добірку ресурсів для вдосконалення професійної майстерності педагогів. Окрім доступних раніше ресурсів, тепер на ній з’явилися матеріали, які допоможуть викладати англійську також учням 3-х та 4-х класів.

У новому розділі «Документи», зокрема, розміщено:

  • навчальні програми з іноземних мов для 1-4-х класів з посиланнями на ресурси, які можна використовувати під час навчання;
  • шкалу життєвих компетентностей Cambridge Framework for Life Competencies з описом умінь учнів у рамках компетентностей, детальним описом очікуваних результатів навчання на кінець 4-го класу, практичними порадами вчителю та готовими завданнями;
  • дорожню карту, яка порівнює кожен онлайн-ресурс від Британської Ради, Cambridge University Press та Cambridge Assessment English відповідно до тем програми НУШ та розвитку мовленнєвих умінь учнів.

Можливостями онлайн-платформи також можуть користуватися нові вчителі  для них першим етапом буде онлайн-курс із методики. Після ознайомлення з матеріалами та проходження тесту вчителі зможуть отримати відповідний сертифікат про проходження курсу, який зараховує п’ять годин навчання з підвищення кваліфікації до професійного портфоліо.

Довідково. Платформа Ukrainian English Language Teacher Learning Platform є онлайн-частиною програми Міністерства освіти і науки України з підготовки вчителів англійської мови для успішної реалізації реформи НУШ у початковій школі.

Поділитися цією статтею
Автор: