Девайси від держави та міжнародних партнерів у першу чергу отримують діти з малозабезпечених або багатодітних сімей. Також це внутрішньо переміщені діти, діти з особливими освітніми потребами, інвалідністю або позбавлені батьківського піклування. 

Про це повідомили в МОН.

Серед пріоритетних областей — ті, де переважає дистанційне навчання. Це Чернігівська, Сумська, Луганська, Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Херсонська, Миколаївська та Одеська області. Моніторити передачу гаджетів можна на спеціальному дашборді від МОН. Школи можуть використати його, аби звірити кількість гаджетів з фактично наявними і поскаржитися в разі невідповідності.

Якщо в дитини є потреба в девайсі, то батьки можуть подати заявку до її закладу освіти. Відповідальність за отримання техніки лежить саме на закладі освіти. У МОН наголошують: девайси надають у користування тимчасово, як і підручники. Діти, які перебувають за кордоном, такі девайси юридично отримати не зможуть. У разі несправності техніки батькам необхідно звернутися до школи.

У 2023 році вже 35 тисяч дітей отримали гаджети. До кінця року планують передати ще 40 тисяч девайсів.

Поділитися цією статтею