ГС «Освіторія» продовжує серію вебінарів у межах освітнього проєкту «Учителі Канади — учителям України». Проєкт реалізується за підтримки Шкільної ради міста Торонто, Національної української освітньої ради Конгресу українців Канади.

26 жовтня відбудеться вебінар: «Диференційоване навчання та оцінювання на уроках математики: канадський досвід». Його проведе Ентоні Мелі, учитель математики Лейкшорського колегіального інституту (Lakeshore Collegiate Institute). Спікер близько 30 років викладає математику, зосереджений на інклюзивних стратегіях у класі та робить навчання доступним для кожного учня.

Вебінар почнеться о 14:00 (за київським часом) і триватиме півтори години на платформі Zoom.

Ентон Мелі розповість, як конструювати уроки математики з урахуванням індивідуальних потреб учня. Слухачі вебінару дізнаються про:

  • методи оцінювання, які дозволяють ефективно вимірювати математичні компетентності школярів;
  • найкращі практики, які використовують учителі математики у канадських школах, та як їх застосовувати;
  • як підвищити якість навчання та оцінювання на уроках математики, створюючи сприятливе середовищ.

Мова вебінару – англійська з перекладом на українську.

Участь безоплатна за умови попередньої реєстрації за лінком. Зареєстровані учасники(-ці) отримають на пошту лінк на зустріч у Zoom.

Запис першого вебінару у межах проєкту «Учителі Канади — учителям України» про навчання дітей середнього та старшого шкільного віку у змішаних і комбінованих за різним віком класах можна переглянути тут.

Нагадуємо, що головна мета співпраці ГС «Освіторія» зі Шкільною радою міста Торонто та Національною українською освітньою радою Конгресу українців Канади – професійне зростання та розширення міжнародної співпраці. У межах проєкту передбачена серія теплих зустрічей українських та канадських вчителів для обміну досвідом і передачі кращих педагогічних практик.

Поділитися цією статтею