Громадська організація STEM is FEM за підтримки програми USAID «Мріємо та діємо» запускає відбір на освітній онлайн-модуль з урбаністики. Протягом чотирьох місяців 50 учасниць віком від 15 до 22 років отримають практичні й теоретичні знання з планування та розвитку міських територій.

Дівчата зможуть самостійно розробити проєкти для зруйнованих українських міст. Подати заявку на участь можна виконавши відбіркове завдання на сайті за посиланням. Дедлайн подання заявки — 30 вересня.

Модуль включатиме тематичні зустрічі, що триватимуть 3–6 годин та проводитимуться у вихідні двічі на місяць. Всього буде 8 зустрічей. Усі лекції запишуть і трансформують надалі у відеокурс.

Також організатори проводитимуть відкриті онлайн-лекції раз на місяць впродовж чотирьох місяців. Вони триватимуть 1–2 години та будуть розміщені на сторінках проєкту в соціальних мережах (Facebook та Instagram) і на сайті.

Після проведених зустрічей дівчата розроблятимуть власні містобудівні проєкти. Журі, до складу якого входять спікери проєкту, оцінять запропоновані ініціативи і відберуть 10 найкращих.

Після перевірки проєкти доопрацюють спеціалісти з містобудування та архітектури. Вони допоможуть дівчатам зробити проєкти реалістичними та придатними для реалізації.

Після цього STEM is FEM пітчитиме запропоновані проєкти місцевим громадам, органам місцевого самоврядування, бізнесам, міжнародним фондам та організаціям, які інвестують у розвиток України.

Поділитися цією статтею