На 28 листопада цього року припадає День пам’яті жертв Голодомору-геноциду. Його відзначають у четверту суботу листопада.
Цієї суботи, 28 листопада, о 16:00, традиційно у вікнах запалюють свічки, аби вшанувати пам’ять кожного вбитого голодом українця.
Команда Національний музей Голодомору-геноциду спільно з ілюстраторами Pictoric створили 5 плакатів, присвячених темі вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду.
![Новини: Як цьогоріч вшановують пам’ять жертв Голодомору-геноциду](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2020/11/127967223_3499622190115542_1571949611109982326_o.jpg)
![Новини: Як цьогоріч вшановують пам’ять жертв Голодомору-геноциду](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2020/11/127851216_3499622200115541_1596632556757109352_o.jpg)
![Новини: Як цьогоріч вшановують пам’ять жертв Голодомору-геноциду](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2020/11/127765735_3499622183448876_6946232054787759871_o.jpg)
![Новини: Як цьогоріч вшановують пам’ять жертв Голодомору-геноциду](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2020/11/127975798_3499622446782183_6622574951966683274_o.jpg)
![Новини: Як цьогоріч вшановують пам’ять жертв Голодомору-геноциду](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2020/11/128105694_3499622443448850_2566723301022423883_o.jpg)
«Цією потужною соціальною рекламою ми хочемо показати, що кожен з вас може доєднатися до збереження правди та пам’яті про страшний злочин! Розкажіть історію своєї родини, запишіть свідчення свого дідуся чи бабусі, дослідіть сімейний фотоархів та родинні реліквії, пов’язані з Голодомором. Передайте їх до Музею», — закликають організатори.
Матеріали і спогади слід надсилати на музейну електронну скриньку: memoholodpress@gmail.com.
Цьогоріч у День пам’яті Музей Голодомору буде зачиненим. Але музей можна відвідати в режимі онлайн. Зареєструватися на відеоекскурсію можна за посиланням.
Таким відеороликом закликали запалювати свічку пам’яті — де б ти не був.