Україна відбиває повномасштабний напад Російської Федерації, і в деяких регіонах ситуація вкрай складна. Втім, у більш спокійних областях, куди зокрема змогли вивезти учнів із гарячих точок, часто є можливість і бажання продовжити навчати дітей. Це дозволить дітям принаймні частково перемкнути увагу, а також підтримуватиме націленість на мирне життя після перемоги.

Якщо діти мають змогу і бажання навчатися, то це можливо на платформі Всеукраїнської школи онлайн. Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів для 5–11-х класів.

Крім того, ВШО дає вчителям зручний функціонал для організації навчання в дистанційному форматі.

Спочатку слід зареєструватись на платформі, вказавши свою роль — учень\учениця або вчитель\вчителька. Це легко зробити, використовуючи відеоінструкцію. Після активації облікового запису ви зможете вибрати необхідні курси для навчання. Як це зробити — також є у відео.

Після реєстрації на онлайн-платформі ви отримаєте доступ до особистої сторінки. Щоб безпосередньо потрапити до неї, натисніть у меню на блок «Мої курси». Він розташований вгорі на сторінці. Або в правому верхньому куті сторінки натисніть на ваше ім’я облікового запису.

Курси містять не лише відео з викладом матеріалу за принципом мікронавчання, але й конспект і тестові завдання. Під час проходження тестів нараховуються бали та в кабінеті учасника можна відстежувати прогрес за кожним курсом.

Інструкція, як організувати навчання для класу, також є в окремому відео.

Для педагога є можливість використовувати кабінет учителя. Він надає можливості:

  • влаштовувати дискусії для обговорення окремих тем;
  • відстежувати прогрес у навчанні кожного учня;
  • створювати віртуальні класи;
  • запрошувати учнів до перегляду курсів.

Методичні навігатори з організації навчання дивіться на сторінці ВШО.

Доступ до матеріалів безкоштовний. Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом розвитку освіти. Перелік і тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

Втім, немає жодних вікових обмежень на проходження курсів. Якщо ви відчуваєте потребу пройти або повторити будь-яку кількість курсів — передбачена роль «слухач\слухачка», яку можна обрати під час реєстрації.

Поділитися цією статтею