«BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів» передбачає стажування в університетах США тривалістю місяць для викладачів.

Про це зазначили на сайті програми.

Під час стажування українські викладачі зможуть здійснювати наукові дослідження, спостерігати за проведенням занять з їхньої дисципліни, розробляти нові курси чи матеріали до курсів, проводити презентації та лекції, досліджувати адміністративні політики та академічну культуру університетів США, а також відвідувати конференції з тематики їхніх академічних галузей. Більшість українських викладачів здійснюватимуть візити впродовж осіннього семестру 2024 року. В окремах випадках викладачі зможуть поїхати в приймаючі інституції навесні чи влітку 2024 року.

У конкурсі можуть взяти участь викладачі таких академічних галузей, як сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та дослідження миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка та містобудування.

Подати анкету для участі в програмі мають право кандидати, які:

  • є громадянами України та проживають на території України на момент подання анкети;
  • є викладачами або науковими співробітниками, що працюють на повну зайнятість, та мають щонайменше два роки досвіду роботи в університеті;
  • вільно володіють розмовною та письмовою англійською мовою;
  • демонструють бажання повернутися в Україну після завершення візиту;
  • мають право отримати неімміграційну візу J-1 для учасників програм обміну із США.

Кінцевий термін подання анкети — 29 грудня 2023 року.

Подати анкету можна за посиланням.

Подати анкету
Поділитися цією статтею