7 областей та Київ потрапили до «червоної» зони за показниками поширення коронавірусу. Відповідні дані оприлюднено на сайті МОЗ.

Станом на 22 березня у «червоній» зоні епідемічної небезпеки перебувають території Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Чернівецької, Сумської, Одеської областей, а також Київ.

У «помаранчевій» зоні поширення коронавірусної інфекції — 11 областей: Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська.

При «червоному» рівні небезпеки передбачається введення жорстких карантинних обмежень.

У разі встановлення на території регіону «червоного» рівня забороняється відвідувати заклади освіти незалежно від форми власності учнями, окрім тих, хто ходить до дитячих садків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4-х класів закладів загальної середньої освіти.

Кабінет Міністрів змінив порядок роботи транспорту в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки. Уряд надав повноваження регіональним комісіям з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій самостійно ухвалювати рішення щодо карантинних обмежень в роботі громадського транспорту.

Тож сьогодні, 22 березня, на засіданні Постійної комісії з ТЕБ та НС КМДА ухвалили рішення не зупиняти роботу громадського транспорту столиці — наземного та метрополітену. Громадський транспорт курсуватиме з наповненістю не більш ніж 50 відсотків місць, що передбачені технічною характеристикою транспортного засобу і визначені в реєстраційних документах на такий транспортний засіб. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Фото https://ua.depositphotos.com.

Поділитися цією статтею