Некомерційна організація ENGin Program , яка поєднує українську молодь з іноземцями, які вільно спілкуються англійською мовою, для безкоштовної розмовної онлайн-практики та налагодження міжкультурних зв’язків запускає пілотний проєкт ENGin for Educators (ENGin 4EDU).

ENGin 4EDU — це безкоштовний поглиблений онлайн-курс для вчителів англійської мови, який складається з двох етапів: підвищення професійної кваліфікації та покращення навичок спілкування англійською мовою.

Перший етап включає три місяці самостійного вивчення курсу та щотижневі особисті бесіди з обраним волонтером. Вчителі обговорюватимуть різноманітні тенденції в освіті та найкращі практики з міжкультурної точки зору. ENGin-волонтери в ENGin for Еducators — педагоги, які працюють або вийшли на пенсію та вільно володіють англійською мовою.

Другий етап складається з трьох місяців відкритих дискусій з ENGin-волонтером. Вчителі продовжать вдосконалювати свою розмовну англійську, досліджуючи теми, які їх найбільше цікавлять.

Програма шукає освітян, охочих практикувати англійську з носієм мови та постійно професійно вдосконалюватися і небайдужих до розвитку освіти в Україні. Однак ця програма в межах пілоту недоступна для викладачів закладів вищої освіти.

Кінцевий термін подання заявок — 15 жовтня 2023 року.

Зареєструватися
Поділитися цією статтею