Український технологічний університет SET University запускає пре-акселераційну програму We.brave. Програма розроблена для жінок, які прагнуть створити власний IT-бізнес.

Взяти участь може будь-яка українка зі знанням англійської, при цьому досвід в IT чи наявність чітко сформованої ідеї не є обов’язковими для участі у програмі. Прийом заявок на участь вже відкритий і триватиме до 13 серпня, а навчання розпочнеться 20 серпня.

Програма складатиметься з двох етапів. Перший етап сформований так, щоб допомогти учасницям отримати всі необхідні для старту знання та фіналізувати свою ідею для побудови IT-бізнесу. Учасниці отримають доступ до освітньої платформи SuperCharger Ventures та проходитимуть навчання за програмою, яка покроково пояснює всі етапи створення IT-бізнесу. Серед тем, які розглянуть учасниці: створення, валідація та аналіз диджитал-продуктів від ідеї до пітчингу, фандрейзинг та залучення інвестицій, ключові продуктові метрики та фінмоделювання, побудова бренду та піар продукту.

Особливістю є адаптація програми саме під потреби жінок-підприємиць. Так, вона покриватиме і лайфстайл-теми — зокрема, як поєднувати побудову бізнесу та материнство. Окрім доступу до навчальної платформи, вже на першому етапі учасниці доєднаються до професійної міжнародної онлайн-спільноти SuperCharger Ventures, у якій зможуть поспілкуватися з підприємцями та експертами з усього світу. Перший етап триватиме з 20 серпня до 30 вересня.

Другий етап програми пройде у форматі 1,5-тижневого буткемпу, під час якого учасниці зі своїми командами зможуть отримати профільні 1-to-1 консультації з досвідченими експертами сфери. На буткемп-програму потраплять авторки найсильніших проєктів першого етапу. Також до другого етапу можуть доєднатися нові учасниці — за умови, якщо вони є засновницями або співзасновницями стартапів на ранньому етапі або ж 70% команди їхнього стартапу — жінки. Крім того, у межах WE.brave передбачено фінальний пітчинг, за результатами якого найбільш перспективні та пропрацьовані проєкти потраплять на міжнародний акселератор.

Зареєструватися
Поділитися цією статтею