Вчителів запрошують взяти участь у безплатному заході «Інтенсив шкільних інновацій: готовність до 1 вересня», який організують Благодійний фонд «Розвиток. Діти. Майбутнє», Національний університет «Києво-Могилянська академія» та українська кофаундингова IT-компанія Genesis.

Основна тема заходу — розвиток знань вчителів у сфері інформаційних технологій. Дата і час проведення: 17 серпня 2023 року з 10:00 до 19:00. Місце проведення: м. Київ, вул. Григорія Сковороди 2, приміщення Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Теми інтенсиву:

– «Кібергігієна» — захист від кіберзагроз та культура цифрової безпеки.

– «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» — інтеграція інформаційних технологій у навчальний процес для забезпечення зростання якості освіти.

«Штучний інтелект та освіта: ChatGPT в дії» — вивчення та практичне застосування штучного інтелекту у навчанні.

– «Стрес та самоуправління в умовах стресу» — бонусна тема для здобуття навичок підтримки емоційного добробуту вчителів.

Реєстрація на захід є обов’язковою, оскільки кількість місць офлайн обмежена. Відвідування події офлайн можливе після підтвердження участі листом після реєстрації. За умови успішного відвідування події всім учасникам надсилатиметься сертифікат. Для реєстрації варто заповнити форму за посиланням до 11 серпня.

Зареєструватися
Поділитися цією статтею