22 серпня відбудеться безоплатний відкритий вебінар з гуманної освіти для вчителів. Онлайн-захід стане частиною нової освітньої екосистеми «Гуманна освіта та волонтерство», яку реалізує організація з порятунку тварин і довкілля UAnimals за підтримки Suziria Group — компанії, що понад 30 років розвиває зооринок України. 

Мета проєкту

Мета проєкту — допомогти вчителям інтегрувати теми гуманного ставлення до тварин і волонтерства у шкільні уроки так, щоб це надихало дітей діяти та брати відповідальність за світ навколо.

Навчальні матеріали створені відповідно до концепції НУШ і державних стандартів. Вони містять конспекти уроків, презентації, робочі зошити, інтерактивні завдання, а також охоплюють природничу, соціальну, здоров’язбережувальну та громадянсько-історичну галузі. 

Методологи та вчителі проєкту

  • Богдан Завидовський — вчитель природничих наук, експерт та автор освітніх матеріалів і курсів, фіналіст ТОП-10 премії Global Teacher Prize Ukraine 2021.
  • Марко Шпара — клінічний дієтолог з вищою освітою та практикою у Великій Британії, розробник та викладач інтегрованих навчальних курсів з природничих наук та англійської мови.
  • Дарина Оніщенко — експертка Suziria Group із догляду та харчування улюбленців.

Під час вебінару 22 серпня вчителі отримають практичні інструменти для роботи з темою гуманності у класі, а також зможуть напряму поспілкуватися з авторами матеріалів. Крім того, після заходу учасники пройдуть тестування, успішне складання якого передбачає сертифікат підвищення кваліфікації (2 години).

Реєстрація
Зареєструватися на вебінар можна через чат-бот. 

Освіторія підтримує впровадження нової екосистеми «Гуманна освіта та волонтерство» інформаційно. 

 

Поділитися цією статтею
Автор: Кричковська Галина