Онлайн-фестиваль освітніх альтернатив «ВільнОсвіта. Свобода вибору. Вибір свободи» пройде 18 квітня — 6 травня 2022 року.

On-line фестиваль освітніх альтернатив «ВільнОсвіта. Свобода вибору. Вибір свободи» має на меті надати інформаційну підтримку для тих, хто шукає власний освітній шлях у воєнних обставинах. Дати натхнення та «паливо» для освітян, які продовжують творити освітні проекти для українських дітей в Україні та за кордоном. Також — запропонувати психологічну підтримку для родин, дітей та батьків.

«Сьогодні неймовірна кількість українських родин постала перед необхідністю пошуку альтернатив і потребує інформаційної та психологічної підтримки. Ми готові й прагнемо долучити кваліфікованих експертів, які таку підтримку радо нададуть. Ми прагнемо надати найнеобхіднішу інформацію щодо освіти та адекватну психологічну підтримку родинам із дітьми.

Батьки, окрім неймовірного стресу через війну/окупацію/евакуацію, занепокоєні ще й тим, що не можуть забезпечити дітям звичного стилю життя. Ми готові й хочемо поговорити з експертами про те, що в умовах війни це варіант норми, ніякої катастрофи через це не станеться, знизити рівень тиску.

Неймовірна кількість відкритих безкоштовних якісних освітніх можливостей також іноді призводить до розпачу і спроб охопити неохопне. Поговоримо про баланс», — розповідають організатори.

На фестивалі «VilnOsvita 2022 Свобода вибору. Вибір свободи» пропонується:

• Дослухатися до спікерів-експертів, доторкнутися й підживитися від чудових людей, знизити рівень стресу й тривожності.

• Відчути власну причетність, включеність у спільноту людей зі схожими цінностями і труднощами! Позбавитись небезпечного почуття самотності перед жорстокою наразі реальністю.

• Отримати свіжі «зачіпки» для роздумів і розумінь, натхнення для активних дій, контакти для співтворчості.

Фестиваль передбачає онлайн-ефіри тричі на тиждень трьох різних форматів:

  • інтерв’ю з експертами в галузі освіти (пряма трансляція + запитання в текстовому варіанті);
  • інтерв’ю з досвідченими експертами в галузі психології (пряма трансляція + запитання в текстовому варіанті);
  • панельна дискусія з батьками та вчителями, які тимчасово обрали для себе і своїх дітей певні освітні опції в різних країнах, та готові структуровано поділитися досвідом.

Розклад першого тижня:

Ефіри фестивалю доступні всім охочим. Вони будуть транслюватися в телеграм-каналі ВільнОсвіта. Після ефіру запис буде доступний у Телеграм, на YouTube-каналі та в тематичних соціальних спільнотах.

Підписуйтесь на телеграм-канал: https://t.me/VilnOsvita — саме там будуть всі анонси та відбуватимуться події фестивалю.

Поділитися цією статтею