Українська академія лідерства збирає активну молодь віком від 16 до 19 років на фест «Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!».

З 23 по 25 червня Українська академія лідерства спільно з GoGlobal проведе масштабний фест «База: Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!» для активної української молоді. Це будуть три дні з насиченою програмою, яка допоможе учасникам прокачати свої інтелектуальні, емоційні та фізичні здібності. Серед менторів фестивалю: головна редакторка Української правди Севгіль Мусаєва, письменник та волонтер Андрій Любка, державний секретар КМУ Олександр Ярема, експерт з комунікацій та ютюбер Ярема Дух, засновниця PR-агенції Eter Альона Лапенко.

«Наш фест — це майданчик для знайомства активної молоді з різних куточків України. А також змога розвинути в собі “воїна” — здатність мріяти і відважно рухатися до мети разом із командою. Ми допоможемо учасникам вдосконалити свої навички самоорганізації, стійкості, планування спільних дій заради успішного розвитку своїх проєктів. Ця подія — це інвестиція в молодь, яка відбудовуватиме і розвиватиме нашу країну», — кажуть організатори.

Концепт фесту включає різні тематичні блоки та воркшопи, постійний нетворкінг з іншими учасниками, а також вечори біля вогнища з творчими перформансами. Це чудова можливість знайти нових друзів для спільних ініціатив.

У програмі:

  • виступи зіркових спікерів про психологічну підтримку, стійкість та ідентичність;
  • командні активності просто неба;
  • тренінги з першої домедичної допомоги;
  • цікаві завдання на розвиток навичок рефлексії, самозарадності та планування майбутнього;
  • фізичні, емоційні та інтелектуальні змагання між учасниками фестивалю;
  • пробіжка центральною частиною Ужгорода;
  • панельні дискусії на теми інновацій, комунікацій та боротьби.

Крім того, за бажанням кожен учасник може влаштувати свій майстер-клас і поділитися своїм досвідом та ідеями зі своїми однолітками.

Участь в активностях, проживання та харчування на фестивалі безкоштовні. Також усі отримають крутий літній мерч у подарунок. Максимальна кількість учасників — 600 осіб віком від 16 до 19 років. Для того щоб потрапити на фест «База: Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!» потрібно до 20 червня заповнити коротку анкету та пройти відбір за віком і мотивацією. Усі деталі є на сайті проєкту fest.ual.ua.

Поділитися цією статтею