Vaccination Notes — це зручний застосунок для відстеження та планування вакцинації. Його розробила громадська організація INSCIENCE у рамках проєкту «Бережи себе» — платформи доказової інформації про здоров’я. Застосунок безплатний і доступний до завантаження для iOS.

Під час війни зростає ризик зараження хворобами, зокрема — вакцинокерованими: гепатитом А і В, туберкульозом, COVID-19, грипом, правцем тощо. Вакцинація — це можливість попередити ці та інші захворювання й додатково захистити свій організм.

Завантажити Vaccination Notes в App Store можна за посиланням. 

Функціонал застосунку:


Архів зроблених щеплень — зберігайте довідки та дані про вакцинацію в одному місці, у вашому смартфоні. Ніяких довгих пошуків серед медичних карток — лише кілька кліків, і ви точно знаєте, чим та коли вакцинувалися.

Зручна база знань — отримайте відповіді на поширені питання про вакцинацію: про обов’язкові та рекомендовані щеплення, про планування вакцинації, щеплення дітей і дорослих та багато іншого. Застосунок виконує ще й освітню функцію: користувачі дізнаються про різні вакцинокеровані захворювання і можливість зробити від них щеплення.

Планування наступних щеплень — застосунок турботливо нагадає, коли настане час вакцинуватися. Vaccination Notes інтегрується з календарем на телефоні — тому вам обов’язково надійде нагадування.

Поки що застосунок доступний тільки на iOS, але незабаром планується реліз і для Android. Також у наступних версіях заплановано додати функціонал для всієї родини.

Команда працювала над застосунком понад пів року — і тепер збирає зворотний зв’язок щодо роботи Vaccination Notes від користувачів. Для цього необхідно заповнити невелику Google-форму.

Серед усіх, хто залишить відгук через форму, буде розіграно 20 наборів унікальних листівок з корисними порадами щодо здоров’я.

Поділитися цією статтею