В Україні запускають безкоштовну двомісячну офлайн-школу волонтерів у шістьох містах України. Усі учасники пройдуть курс теоретичних лекцій та практичних занять від досвідчених волонтерів, а після завершення зможуть долучитися до однієї з волонтерських ініціатив України.

За словами організаторів, Школу волонтерів запускають одразу в шістьох містах — Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Черкасах та Івано-Франківську.

«Наша мета — залучити до волонтерства тих, хто досі вагається або не вірить у власні сили. Показати, що волонтерство буває і може бути різним. Це не лише і не завжди мільйонні збори чи передача великих гуманітарних вантажів», — зазначають вони.

Навчання в школі передбачає лекції та тренінги від представників відомих локальних і всеукраїнських волонтерських рухів, воркшопи від юристів, обмін досвідом та практичні завдання. Навчальна програма передбачає щотижневі зустрічі впродовж двох місяців у змішаному форматі: онлайн та офлайн. Долучитися може будь-хто, не зважаючи на вік чи попередній досвід.

«Ми свідомо не називаємо наш проєкт школою для молоді чи дорослих. Це можливість для всіх. І чергове нагадування, що долучитися до волонтерства можна в будь-якому віці. Тому чекаємо на заявки від українців та українок віком від 18 до 99 років. Час мобілізувати всі сили», — наголошують організатори.

Набір до Школи волонтерів стартував 12 грудня і триватиме до 5 січня 2024 року. Після цього організатори сформують навчальні групи та офіційно представлять менторів програми в кожному місті. Зареєструватися на навчання можна за посиланням.

Зареєструватися
Поділитися цією статтею