В Україні стартує онлайн-платформа для розвитку талантів дітей

Представництво ЄС в Україні запустило онлайн-платформу EU TALENT.Space, щоб поєднати дітей в спільноту за інтересами та створити можливість для розвитку їхніх творчих здібностей.

Долучитись до платформи можуть діти віком від 6 до 16 років, участь — безкоштовна.

Учасники EU TALENT.Space можуть випробувати свої сили в чотирьох креативних сферах: музика, танці, малювання та кулінарія.

Кожний тематичний блок включатиме майстер-класи і творчі завдання від відомих українських інфлюенсерів: гітариста українських зірок Матвія Монакова, кондитерки Софії Теребової, хореографа-постановника Дані Демехіна та художниці Євгенії Логай.

Після завершення всіх етапів та за результатами виконання фінального завдання найкращих учасників нагороджуватимуть призами від Представництва ЄС в Україні.

Конкурсна програма триватиме з 20 вересня до 7 жовтня. Надалі платформа буде функціонувати необмежено.

Щоб взяти участь та випробувати свої таланти у конкурсі EU TALENT.Space, необхідно:

  1. Обрати напрям відповідно до інтересу.
  2. Пройти серію відео-уроків.
  3. Зареєструватися на конкурс та виконати завдання.

«З кожним роком серед дітей все більш популярним стає прагнення до саморозвитку та вдосконалення своїх здібностей. Пандемія, а також економічні та урбаністичні проблеми сприяли закриттю багатьох гуртків. Тому ми вирішили запустити онлайн-платформу EU TALENT.Space, де діти зможуть розвивати свої таланти навіть в умовах карантинних обмежень», — наголошують у Представництві ЄС.

Окрім творчої частини, учасники платформи зможуть пройти спеціальний євроквіз на знання країн Європи та отримати корисні матеріали від партнерів Creative Europe і House of Europe.

Організатори — Представництво ЄС в Україні. Партнери — Open Art Studio.

Поділитися цією статтею