Організація Theirworld оголосила про підтримку низки освітніх проєктів в Україні, найбільший з яких  музей математики в Києві.

Про це пишуть на сайті організації. 

Проєкт полягає в підтримці сучасного музею математики в Києві вартістю 5 мільйонів фунтів стерлінгів, у якому відбуватимуться семінари, репетиторство та навчання вчителів, що працюють з освітніми втратами, що їх спричинили 4 роки ковіду та великої війни. Новий музей  лише четвертий у своєму роді у світі  розмістить понад 120 експонатів у шести тематичних зонах. Він також матиме «інноваційну лабораторію» для підвищення кваліфікації вчителів математики по всій країні, що дозволить охопити 300 000 учнів щороку. Відкриття музею заплановане наприкінці цього року. Він стартуватиме як тур, щоб допомогти дітям не лише в Києві, а й у сільській та віддаленій місцевостях. 

Theirworld також співпрацюватиме з Міністерством освіти і науки України над національною ініціативою з освіти та розвитку дітей, щоб підтримати дітей у важливі перші вісім років життя дитини, протягом яких розвивається 90% мозку. Їхній пакет підтримки освіти українських дітей базується на зобов’язанні благодійної організації забезпечити учням і вчителям, переміщеним через війну, доступ до цифрових пристроїв, які допоможуть їм навчатися та викладати дистанційно.

Із початку повномасштабного вторгнення благодійна організація вже допомогла роздати понад 70 000 ноутбуків молодим студентам і вчителям в Україні та сусідніх країнах у рамках партнерства з HP, Microsoft і фондом Першої леді Олени Зеленської. Ініціатива охопила приблизно 1,5 мільйони учнів через своїх викладачів або безпосередньо. Благодійна організація зараз є партнером із реалізації нового поєкту, у рамках якого планують передати 125 000 пристроїв до середини року.

Theirworld — це дитяча благодійна організація, яка прагне подолати глобальну кризу освіти та розкрити потенціал наступного покоління. Її місія  об’єднуємо мережу молоді, соціальних підприємців, активістів, компаній і дослідників, щоб забезпечити всім молодим людям найкращий старт у житті, безпечне місце для навчання та навички для майбутнього.

Поділитися цією статтею