Громадська організація Олександра Педана JuniorZ та громадська спілка «Освіторія» розшукують найкращого вчителя фізкультури, аби нагородити в рамках найпрестижнішої національної премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine.

Взяти участь може вчитель фізкультури, який виховує в дітях любов до здорового способу життя та спорту. Переможець або переможниця отримає 30 тисяч гривень і поїде в тижневу освітню подорож до Німеччини.

«Цьогоріч ми вдруге нагороджуватимемо найкращого вчителя фізкультури у рамках Global Teacher Prize Ukraine і дуже радіємо, що завдяки синергії JuniorZ та «Освіторії» престиж і повага до роботи таких вчителів зростають. Адже педагоги з фізкультури — це ті люди, які допомагають дітям у школі бути рухливими, обирати для себе види спорту та активні ігри і, головне, бути здоровими», — розповів Олександр Педан, український телеведучий і лідер Всеукраїнського проєкту JuniorZ.

«Ми щасливі оголосити цю номінацію, адже знаємо, що школа майбутнього має дбати про гармонійний розвиток: як інтелектуальний, так і фізичний. Фізкультура — це не другорядний предмет, яким можна нехтувати, а часто недооцінена дисципліна, що може змалку навчити кожного українця цінувати здоров’я, дбати про себе та виховувати характер. Для цього потрібен правильний вчитель!

Саме вчителі спорту — ті, хто мають суперсилу показати дитині радість від здорового та активного способу життя, руху, танців. Я впевнена, що ми знайдемо та запалимо ще одну освітню зірку, цього разу — спортивну!», — наголосила голова «Освіторії» та засновниця Global Teacher Prize Ukraine Зоя Литвин.

У 2020 році серед усіх номінацій Global Teacher Prize Ukraine найбільша кількість заявок надійшла саме в цій номінації. Переможцем став Віталій Мушинський, педагог із села Судилків Хмельницької області, якого нагородили премією в розмірі 30 000 гривень і тижневою подорожжю до Німеччини для обміну досвідом, яку профінансував Міжнародний фонд соціальної справедливості.

«Місія руху JuniorZ — допомогти кожному школяреві знайти «свій» вид спорту, бути активним, рухливим та здоровим — одразу відгукнулась мені та всій команді Фонду соціальної справедливості. А провідниками на цьому шляху для дітей є саме вчителі фізкультури, які в нашій країні, на жаль, часто недооцінені. Тому ми вирішили долучитись до премії, знайти найкращого вчителя фізкультури та водночас стимулювати всіх інших педагогів вірити в себе та у свої сили», — сказала засновниця Фонду соціальності справедливості Надія Ратке.

«Проєкт JuniorZ дає змогу кожній дитині розкрити себе в тій сфері, яка їй найбільше підходить за характером та здоров’ям. А вчителю — забезпечити весь клас рухливою діяльністю на уроці. Тому я щасливий, що долучився до руху кілька років тому. Усім учителям фізкультури, які зволікають, хочу сказати: подаватися на премію обов’язково. Якщо у вас є напрацьований матеріал, то без його висвітлення вас зможуть оцінити лише на відкритих уроках. Краще спробувати і програти, ніж нічого не робити!», — закликав минулорічний переможець у номінації Віталій Мушинський. Майже всю премію він витратив на спортивний інвентар для своєї школи.

Номінувати вчителя та подати заявку на премію можна за посиланням до 1 серпня. Урочиста церемонія оголошення переможця відбудеться 2 жовтня.

Поділитися цією статтею