В Одеській області для учнів із сільських шкіл стартував проект «Вчитель+», в рамках якого навіть у найвіддаленіших куточках області дітям у режимі онлайн викладатимуть найкращі педагоги регіону. Про це повідомляється на сайті Одеської ОДА.
За словами голови Одеської ОДА Максима Степанова, аналогів цієї освітньої програми в Україні наразі немає.
Впродовж 2019 року до проекту «Вчитель+» приєднаються близько 60 навчальних закладів, а надалі скористатися ним зможе будь-яка школа. Одеська обласна державна адміністрація вже закупила обладнання для 100 сучасних кабінетів дистанційної освіти загальною вартістю 30 млн грн. У кожної школи в системі буде власний логін і пароль для доступу до матеріалів.
Надалі проект також опікуватиметься підготовкою вчителів.
![Новини: В Одеській області стартував проект дистанційної освіти для найвіддаленіших шкіл](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2018/12/19465455378e0286443f4b99cd82a8f6.jpg)
![Новини: В Одеській області стартував проект дистанційної освіти для найвіддаленіших шкіл](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2018/12/b97f031af000244800500ac276640f88.jpg)