Компанія Google оголосила про конкурс грантів до 8 тис. євро на освітні проекти з комп’ютерних наук для шкіл та некомерційних організацій. Про це повідомляється в офіційному блозі Google Україна.

Ініціатива, що подається на грант повинна бути направлена на те, щоб надати дітям у віці від 5 до 18 років можливість дослідити сучасні технологічні надбання і навчитися ними користуватися. Особливий акцент повинен бути на освіті дівчат та тих, хто тільки розпочинає знайомство з комп’ютерними науками. Також перевага буде у тих, чий проект орієнтуватиметься на освіту нацменшин, соціально-вразливих верств населення, людей з особливими освітніми потребами; у тих, хто залучить партнерські зв’язки з іншими школами та організаціями; чий проект орієнтуватиметься на близько 500 учнів і буде мати на меті його проведення на постійній основі.


Що треба робити, щоб податися на грант?


1.  Критерії розгляду:
– Учасник має бути зареєстрованою некомерційною організацією чи школою (для шкіл можуть вимагати додаткового юридичного дозволу).
– Подія повинна відбутися або стартувати під час Europe Code Week, 6-21 жовтня 2018 року.
– Ініціатива має орієнтуватися на студентів, які є новачками в комп’ютерних науках, і включати в себе як мінімум 2 години практичних навчальних заходів в галузі комп’ютерних наук.
– Фінансування не може використовуватися виключно для придбання обладнання (планшети, телефони, робототехніка тощо).

2. Прийом заявок відкрито до 13 липня 2018 року; для участі треба заповнити і надіслати відповідну заповнену форму.

3. При виникненні запитань, писати на адресу europe-code-week@google.com

Поділитися цією статтею