Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що у разі погіршення ситуації з пандемією COVID-19 — уряд розглядає можливість дистанційного навчання восени. При цьому класичне очне навчання в школах — у пріорітеті. Про це він розповів під час години запитань до уряду у парламенті, передає кореспондент УНН.

«Стосовно освітнього процесу восени. Весь світ готується до другої або третьої хвилі коронавірусу. Тому дуже важливо мати змогу в умовах пандемії, яка продовжується і наростає в світі, розуміти, що ми маємо змогу навчати наших дітей, незалежно від ситуації з епідемією світовою. Тому можливість дистанційного навчання ми передбачаємо, і працюємо над тим, щоб вона була більш якісною, повноцінною і давала змогу дітям у разі загрози епідемії проходити навчання дистанційно».

При цьому він наголосив, що ніхто не збирається відмовлятися від класичного очного освітнього процесу:

«Це пріоритет, ми також над цим працюємо, і в умовах помірного розвитку епідемії в Україні звичайний освітній процес буде розпочатий з дотриманням елементів захисту дітей, вчителів: масочний режим, дистанція і дезінфекція. Над цими речами МОЗ та освітяни зараз працюють», зауважив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Поділитися цією статтею
Автор: