Українська компанія ToysLab з виготовлення дерев’яних іграшок на магнітах Wumba зібрала на краудфандинговій платформі понад $37 тис. для їх масового виготовлення та дистрибуції. Про це повідомляє ain.ua.
Більш ніж 390 осіб пожертвували кошти на іграшки на платформі зі збору фінансування Kickstarter. Вже у вересні завдяки фінансуванню їх планується надсилати по $75 за набір з п’яти тваринок або по $210 у разі замовлення трьох наборів.
Wumba — різноманітні блоки, які можуть по-різному поєднуватися, розвиваючи уяву дитини. Іграшки з карпатського бука безпечні, вкриті фарбами і лаком на водній основі.
![Новини: Український виробник дерев’яних іграшок зібрав понад тис. з усього світу на їх виготовлення](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2018/07/8bf6d06652ad459c89dd99d53bae23c0_original.gif)
![Новини: Український виробник дерев’яних іграшок зібрав понад тис. з усього світу на їх виготовлення](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2018/07/eea7709dd37920f3d29ccaf1dbf574e3_original.gif)
![Новини: Український виробник дерев’яних іграшок зібрав понад тис. з усього світу на їх виготовлення](https://osvitoria.media/wp-content/uploads/2018/07/4e7687b45b5815626d3d31fd002eaa50_original.gif)